Скринінг здоров’я 40+: подбайте про своє здоров’я вчасно

Дата: 02.06.2026 15:02
Кількість переглядів: 22

Скринінг здоров’я 40+: подбайте про своє здоров’я вчасно

Міністерство охорони здоров’я України продовжує реалізацію національної програми «Скринінг здоров’я 40+», метою якої є раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та порушень ментального здоров’я.

Після 40 років ризик розвитку багатьох захворювань суттєво зростає. Саме тому регулярні профілактичні обстеження допомагають своєчасно виявити проблеми зі здоров’ям, отримати необхідні рекомендації лікаря та розпочати лікування на ранніх стадіях.

Програма «Скринінг здоров’я 40+» передбачає проведення базових профілактичних обстежень, які допоможуть оцінити стан здоров’я та визначити фактори ризику виникнення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету й розладів психічного здоров’я.

Закликаємо жителів громади відповідально ставитися до власного здоров’я та скористатися можливістю пройти профілактичний скринінг. Раннє виявлення захворювань значно підвищує ефективність лікування та допомагає зберегти якість життя.

Детальніше про програму можна дізнатися у сімейного лікаря або переглянути інформаційний відеоролик за посиланням:
https://bit.ly/3R8lePw

Бережіть себе та своїх близьких! Регулярна профілактика — запорука здорового та активного життя.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь