Голова громади

Микола Володимирович БУЗИНА

Бузина Микола Володимирович народився 03 грудня 1969 року в с. Софіївка Носівського району.

Має вищу освіту: у 2008 р. закінчив Київський державний економіко-технологічний університет транспорту, за спеціальністю «Інженер-механік».

Трудову діяльність розпочав у липні 1988 р.

З грудня 1988 р. по грудень 1990 р. служба в армії.

З лютого 1991 р. по жовтень 1997 р. працював на різних посадах у КСП «Рассвет» та КСП «Софіївка» Носівського району Чернігівської обл.

З 1996 р. по 1998 р. – депутат Софіївської ради.

З квітня 1998 р. по листопад 2010 р. працював на підприємствах ПАТ «Укрзалізниця».

З листопада 2010 р. по липень 2015 р. обіймав посаду Софіївського сільського голови.

З липня 2015 р. – перший заступник голови Носівської районної державної адміністрації.

Був депутатом Носівської районної ради VII скликання.

25 жовтня 2020 обраний сільським головою Макіївської сільської громади.  В своєму ТВО отримав 46% голосів виборців.

Відзнаки:

• Подяка Чернігівської обласної адміністрації (2016).
  • Почесна грамота Носівської районної ради — з нагоди Дня місцевого самоврядування (2018).
  • Почесна грамота Носівської районної державної адміністрації та районної ради — за сумлінне виконання депутатських повноважень, активну життєву позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування (2019).