Дата: 13.01.2022 11:00

Рішенням п’ятої сесії обласної ради восьмого скликання від 03 серпня 2021 року № 8-5/VIII затверджена Програма відшкодування витрат з поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни у Чернігівській області на 2021-2025 роки  та Порядок відшкодування витрат з поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Для відшкодування витрат з поховання, особі, яка поховала померлого учасника бойових дій або особу з інвалідністю внаслідок війни, необхідно звернутися до відповідної територіальної громади за місцем реєстрації померлої особи та подати такі документи:
  • заяву на відшкодування понесених витрат на поховання із зазначенням реквізитів особового рахунку, відкритого в установі банку, для перерахування коштів;
  • копію паспорта;
  • копію документа про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • копію свідоцтва про смерть (з пред’явленням оригіналу документа);
  • копію документа (посвідчення), що підтверджує віднесення померлої особи до категорії учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • документи, що підтверджують перелік та вартість ритуальних послуг, наданих при похованні померлої особи, яка мала категорію учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни (договір, квитанції, накладні, чеки) .