Безпечна поведінка в інтернеті

Дата: 08.02.2022 18:00

З 2004 року день безпечного інтернету став провідною датою в календарі інтернет безпеки. В Україні він відзначається вже третій рік поспіль.
Зараз в Україні майже 22 млн. користувачів інтернету, а тому питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Вже давно має сенс застерігати дітей від негараздів під час перебування в інтернеті. Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини.
Коломійцівська бібліотека підготувала пам'ятку "Безпечна поведінка в інтернеті" - поради для дітей та їх батьків. Максимально проста форма пам'ятки дає змогу ознайомитись з головними правилами поведінки в інтернеті, які захистять вас під час перебування в мережі.