Рішення адміністративної комісії від 17.05.2022 р.

Дата: 27.05.2022 11:00

Адміністративною комісією 17 травня 2022 року розглянуто 2 протоколи про адміністративне правопорушення, складені Відділом поліцейської діяльності № 1 (Носівка) Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області за "Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві", за що передбачено адміністративну відповідальність за ч. 1 ст. 179 КУпАП та притягнуто осіб до адмінвідповідальності і накладено на них стягнення у вигляді штрафу в сумі 51 грн. та 85 грн. відповідно.

Розглянуто 1 протокол про адміністративне правопорушення, складений Відділом поліцейської діяльності № 1 (Носівка) Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області за "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згорання, за що передбачено адміністративну відповідальність за ч. 2. ст.156 КУпАП та притягнуто особу до адмінвідповідальності і накладено на неї стягнення у вигляді штрафу в сумі 6800 грн. та ВПД  № 1  (м. Носівка) Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області знищити вилучені поліетиленові пляшки об’ємом 1,2 л. пиво «Свіжий розлив» міцністю 4,2 % об. в кількості 6 шт., Київське оболонь об’ємом 1,95 л. в кількості 6 шт., Львівське 1715 об’ємом 1,45 л. міцністю 4,7 % об. 9 шт та надати акт знищення адміністративній комісії. Гладун Н. І. сплатити до місцевого бюджету додатково виручку за проданий товар, а саме пива «Оболонь Київське», об’ємом 1,95 літри, міцністю 3,8 % об., відповідно сумі гривень за яку здійснила продаж.

Рішення 1/1

Рішення 2/1