Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 09.06.2022 10:00

Проект рішення сесії Макіївської сільської ради

Розробник проекту – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Макіївської сільської ради.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів  господарювання та населення на офіційному сайті Макіївської сільської ради оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету  Макіївської сільської ради  «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Макіївської сільської ради» з аналізом його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань в місячний термін розробником проекту (з 09.06.2022 по 08.07.2022) – заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  Макіївської сільської ради (поштова адреса: 17152 Чернігівська область, Ніжинський район, с.Макіївка, вул. Центральна, 27, тел.0635896972, електронна пошта makiivkasr@ukr.net.

Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися за адресою: 17152 Чернігівська область, Ніжинський район, с.Макіївка, вул. Центральна, 27, а також на офіційній веб-сторінці Макіївської сільської ради.

Рішення "Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Макіївської сільської ради"

Аналіз регуляторного впливу проект рішення Макіївської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Макіївської ТГ»

ТЕСТ малого підприємства (М-Тест)