Рішення адміністративної комісії від 23.09.2022 р.

Дата: 28.10.2022 18:00

Адміністративною комісією 23 вересня 2022 року розглянуто 1 протокол про адміністративне правопорушення, складений Відділом поліцейської діяльності № 1 (Носівка) Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області за "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згорання, за що передбачено адміністративну відповідальність за ч. 2. ст.156 КУпАП, протокол про адміністративне правопорушення серія ВАБ № 872497 від 11 серпня 2022 року складений ДОП ВПД № 1 Ніжинського РВП ГУНП України в Чернігівській області, ст. лейтенант поліції Лавріненко І. В. про притягнення Каспрук Ю. В. до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 КУпАП скасовано, а провадження по справі на підставі п.1 ст. 247 КУпАП, закрито.