Двадцять третя позачергова сесія восьмого скликання 03 лютого 2023 року

Дата: 04.02.2023 10:00

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Макіївської сільської територіальної громади за 12 місяців 2022 року.
Структура доходів
Доходи
Видатки

2. Про затвердження Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів, приписки до призовної дільниці та призову на строкову військову службу у 2025 році.

3. Про затвердження Програми профілактики правопорушень «Правопорядок» на 2023 рік.

4. Про внесення змін до Програми харчування учнів та вихованців в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

5. Про Програму соціально-економічного розвитку Макіївської територіальної громади на 2023 рік.

6. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року «Про бюджет Макіївської сільської ради на 2023 рік».
Висновки

7. Про внесення змін та доповнень до діючих регуляторних актів на 2023 рік.
Додаток

8. Про вихід із Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «АСОЦІАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД».

9. Про орієнтовний план роботи сільської ради на 2023 рік.
Додаток

10. Про закріплення депутатів сільської ради за сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

11. Про затвердження договору оренди транспортного засобу.

12. Про надання згоди та прийняття у комунальну власність пожежного автомобіля.

13. Про безоплатне прийняття в комунальну власність об’єкта нерухомого майна – нежитлової будівлі Будинку культури.

14. Про внесення змін до структури закладів культури Макіївської сільської ради.

15. Про зміну назв провулків в селі Степові Хутори Степовохутірського старостинського округу.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Зінченку Миколі Віталійовичу, Зінченку Наталії Миколаївні, Зінченку Олександру Миколайовичу, Зінченку Ользі Володимирівні 0,25 га с.Пустотине.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Братиці Миколі Валентиновичу 0,25 га с. Макіївка.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Кравець Любові Миколаївні 0,25 га с. Макіївка.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Карабець Людмилі Анатоліївні 0,25 га с. Пустотине.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Прищепі Валентині Володимирівні 0,25 га с. Пустотине.

21. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Сидоренко Ользі Петрівні (пай) 5,1409 га.

22. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Сидоренко Ользі Петрівні (пай) 1,0334 га.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Морозу Олегу Михайловичу.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Свириденку Анатолію Петровичу 5,84 га.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Заболотному Миколі Павловичу (пай).

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Булаш Наталії Петрівні та Ковшуті Тетяні Петрівні (пай) 4,2 га.

27. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Харченко Ганні Павлівні (пай) 6,3191 га.

28. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Харченко Ганні Павлівні (пай) 0,3352га.

29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для Запісочній Ганні Іванівні.

30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення артезіанської свердловини.
Рішення по земельних питаннях

31. Про прийняття благодійної допомоги.