Проекти рішень виконкому від 30 березня 2023 року

Дата: 22.03.2023 16:10

1. Про  Програму фінансової підтримки діяльності 17 ДПРП (м.Носівка) 4 державного пожежно-рятувального занону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік
Проект рішення

2. Про  Програму утримання об’єктів та майна комунальної власності Макіївської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки
Заходи

3.  Про  Програму місцевих стимулів для медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Носівський центр первинної медико-санітарної  допомоги» Носівської міської ради на 2023-2025 роки
Проект рішення

4. Про схвалення Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб в Макіївській сільській раді на 2023 рік.
Проект рішення та програма

5. Про схвалення Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України на території Макіївської сільської ради на 2023-2024 роки.
Проект рішення та програма

6. Про надання матеріальної допомоги Колосюк Надії Іванівні, у якої зруйноване та пошкоджене житло та інші об’єкти нерухомого майна внаслідок військового вторгнення російської федерації на територію України.
Проект рішення

7. Про надання матеріальної допомоги на лікування Корж Антоніні Петрівні, яка опинилася в складних життєвих обставинах.
Проект рішення

8. Про надання матеріальної допомоги Кравченко Галині Михайлівні на поховання Кузьмича Михайла Івановича.
Проект рішення

9. Про надання матеріальної допомоги на лікування Михайлюку Миколі Івановичу, який опинився в складних життєвих обставинах.
Проект рішення

10. Про надання соціальних послуг окремим категоріям осіб/сімей за рахунок бюджету Макіївської сільської ради на безоплатній основі.
Проект рішення

11. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади».
Проект рішення

12. Про встановлення графіку роботи закладів культури Макіївської сільської ради.
Проект рішення

13. Про присвоєння поштової адреси.
Проект рішення

14. Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на ІІ квартал 2023 року.
Проект рішення

15. Про погодження розрахунків поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
Проект рішення

16. Про підсумки обстеження зелених насаджень на території с. Рівчак-Степанівка.
Проект рішення

17. Про ведення Єдиного державного реєстру адрес.
Проект рішення

18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 30 червня 2021 року № 61 «Про створення та використання місцевого матеріального резерву Макіївської сільської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визначення та затвердження його номенклатури, обсягів та місця розміщення.