Рішення адміністративної комісії від 15.02.2023 р.

Дата: 28.03.2023 16:00

Адміністративною комісією 15 лютого 2023 року розглянуто 1 протокол про адміністративне правопорушення, складений Відділом поліцейської діяльності № 1 (Носівка) Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області за "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згорання", за що передбачено адміністративну відповідальність за ч. 2. ст. 156 КУпАП, протокол про адміністративне правопорушення серія ВАБ № 775290 від 22 січня 2023 року складений ДОП ВПД № 1 Ніжинського РВП ГУНП України в Чернігівській області, ст. лейтенант поліції Лавріненко І. В. про притягнення Кривошей Н. В. до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 КУпАП та прийнято рішення притягнути до відповідальності Кривошей Н. В. та обрано стягнення у виді штрафу  в розмірі 6800 грн.

А також 1 протокол про адміністративне правопорушення, складений Відділом контролю за благоустроєм Голосіївської в м. Києві РДА за "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів", за що передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП, протокол про адміністративне правопорушення № 1000881 від 01 грудня 2022 року складений головним спеціалістом Відділу контролю за благоустроєм Голосіївської в м. Києві РДА про притягнення Іщенко І. В. до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП та прийнято рішення залишити справу без розгляду та повернути на додаткове доопрацювання.

Рішення 1/1 Рішення 2/1