Двадцять шоста сесія восьмого скликання 11 травня 2023 року

Дата: 12.05.2023 20:00

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Макіївської сільської територіальної громади за І квартал 2023 року.
Лист
Доходи 1 квартал
Видатки 1 квартал

2. Про затвердження Програми підтримки діяльності Ніжинського районного сектору №1 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області на 2023-2024 роки.

3. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року  «Про бюджет Макіївської сільської території громади на 2023 рік».
Пояснювальна

4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Макіївської сільської ради.

5. Про внесення змін до Програми забезпечення розробки генерального плану с. Коломійцівка Ніжинського району Чернігівської області на 2021-2022 рр.
Рішення та програма

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Горбань Катерині Миколаївні с. Софіївка 0,25 га.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки Коновал Валентині Павлівні (земельна частка пай) площею 4,5577 га с. Рівчак-Степанівка.

8. Про внесення змін до рішення 24 сесії 8 скликання Макіївської сільської ради від 15 березня року № 186-24/VIII «Про надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «Агропрогрес» площею 38,88 га (проектно-польові шляхи)».

9. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання Макіївської сільської ради від 08 квітня 2023 року № 200-25/VIII «Про надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Нива 2008» площею 1,9621 га (проектно-польові шляхи)».

10. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання Макіївської сільської ради від 08 квітня 2023 року № 203-25/VIII  «Про надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «АГРОНАДІЯ» площею 30,2175 га (проектно-польові шляхи)».
Рішення по земельних питаннях