Рішення виконкому від 30 травня 2023 року

Дата: 01.06.2023 16:00

Порядок денний виконкому

1. Про затвердження проектної документації.

2. Про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна.

3. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

4. Про План основних заходів цивільного захисту Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік.
Додаток

5. Про встановлення знаків обмеження максимальної швидкості по вулиці Вознесенській в с. Макіївка.

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги до Дня захисту дітей.

7. Про внесення змін до Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 рік.

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги до Дня захисту дітей дружині загиблого військовослужбовця Сеник Яні Миколаївні.

9. Про внесення змін до Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Макіївської сільської ради на 2023 рік.

10. Про взяття дитини-сироти на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

11. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року № 126-22/VIII «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік».
Додаток

12. Про внесення змін до Програми підтримки діяльності Ніжинського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області на період 2023-2024 роки.

13. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці.

14. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

15. Про надання соціальної послуги догляд вдома Вихор Марії Матвіївні.

16. Про надання соціальної послуги догляд вдома Правдивець Ніні Василівні.