Рішення виконкому від 14 липня 2023 року

Дата: 17.07.2023 12:00

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги Картамишеву Тимуру Олександровичу, військовослужбовцю на лікування.

2. Про надання матеріальної допомоги Конончику Сергію Миколайовичу на поховання дружини Конончик Віти Миколаївни.

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги Михайленку Олексію Євгеновичу.

4. Про внесення змін до складу комісії з питань з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Макіївської сільської ради.

5. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік».

6. Про звіт про виконання бюджету Макіївської сільської територіальної громади  за І-е півріччя 2023 року.
Проект рішення сесії
Доходи 1-е півріччя 2023р.
Видатки за 1-е півріччя 2023р.

7. Про затвердження інформаційних  карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Макіївської сільської ради.
Інформаційні картки

8. Про затвердження графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Макіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області та віддалених робочих місць адміністраторів у селі Степові Хутори.

9. Про внесення змін до Програми забезпечення розробки генерального плану с. Коломійцівка Ніжинського району Чернігівської області на 2021-2023 роки.

10. Про виплату грошової одноразової допомоги при досягнені 18-річного віку.