Двадцять восьма позачергова сесія восьмого скликання 02 серпня 2023 року

Дата: 24.07.2023 17:00

1. Про звіт про виконання бюджету Макіївської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
Видатки І півріччя
Доходи І півріччя

2. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року № 126/22 – VIII «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік».
Проєкт рішення

3. Про внесення змін до Програми забезпечення розробки генерального плану с. Коломійцівка Ніжинського району Чернігівської області на 2021-2023 роки.
Проєкт рішення

4. Про внесення змін до Положення про центр надання соціальних послуг Макіївської сільської ради.
Проєкт рішення

5. Про внесення змін до структури Центру надання соціальних послуг Макіївської сільської ради.
Структура

6. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мовчан Надії Михайлівні, земельна частка (пай) 2,9135 га.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Заєць Ганні Василівні земельна частка (пай) 2,146 га.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гурко Олексію Борисовичу земельна частка (пай) 4,08 умовних кадастрових гектара.

9. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки ПАТ «ВФ Україна» с. Коломійцівка 0,0360.

10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво артезіанської свердловини, площею 0,09 га. на території с. Макіївка.

11. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Литвинко Валентині Адамівні с. Софіївка, площею 0,3398 га та площею 0,2449 га.
Проєкти рішень по земельних питаннях

12. Про Програму підтримки Збройних Сил України у 2023 році.