Рішення виконкому від 28 серпня 2023 року

Дата: 29.08.2023 10:00

1. Про встановлення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Про надання дозволів на укладання та підписання договору оренди земельних ділянок.

3. Про внесення змін до Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2021-2025 роки.

4. Про виплату грошової одноразової допомоги при досягненні 18-річного віку.

5. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік».
Проєкт рішення
Додаток виконком

6. Про затвердження технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Макіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.
Технологічні картки адміністративних послуг

7. Про затвердження проєктного документу.

8. Про внесення змін до Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Макіївської сільської  ради на 2023 рік.

9. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Макіївської сільської ради на 2021 – 2023 роки.

10. Про надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцю Кателенцю Олександру Миколайовичу.

11. Про надання матеріальної допомоги Какаджановій Наталії Анатоліївні на поховання сестри Лошак Ольги Іванівни.

12. Про компенсацію за пошкоджене майно внаслідок збройної агресії російської федерації.

13. Про надання одноразової матеріальної допомоги Лахну Олександру Миколайовичу, брату загиблого військовослужбовця.