Двадцять дев'ята сесія восьмого скликання 15 вересня 2023 року

Дата: 18.09.2023 20:00

1. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року № 126/22 – VIII «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік».
Висновок про перевиконання доходної частини

2. Про затвердження внутрішньої інструкції реагування ЦНАП Макіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на надзвичайні ситуації.

3. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Макіївської сільської ради на 2021-2023 роки.

4. Про внесення змін до Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції гідності та осіб з інвалідністю внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Макіївської сільської ради на 2023 рік.

5. Про внесення змін до Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2021-2025 роки.

6.  Про передачу земельних ділянок з «фізичної особи орендаря Горіна Івана Володимировича» на фермерське господарство «МГС АГРО».

7. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Білоусу Євгенію Миколайовичу (пай) 2,4521.

8. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Білоусу Євгенію Миколайовичу (пай) 0,5757.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Мозговому Анатолію Івановичу присадибна ділянка 0,25 га.

10. Про внесення змін до рішення восьмої сесії восьмої скликання від   25 червня 2021 року «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення меж) земельної частки паю Кужелю Віталію Івановичу».

11. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої позачергової сесії восьмого скликання від 02 серпня 2023 року № 256-28/VIII ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ «Vodafone»).

12. Про внесення змін до рішення восьмої сесії восьмої скликання від 20 березня 2020 року «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення меж) земельної частки паю Поїхалу В’ячеславу Васильовичу».

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Батрак Вероніці Олександрівні площею 0,4622 га.

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Макіївської сільської ради, яку планується за результатами земельних торгів передати в оренду.

15. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

16. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Білоус Ользі Павлівні, Дьогтяр Андрію Опанасовичу  площа 2,7548 га (рілля), земельна частка (пай).

17. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Білоус Ользі Павлівні, Дьогтяр Андрію Опанасовичу  площа 0,1823 га (пасовища), земельна частка (пай).
Рішення по земельним питанням

18. Про включення до Переліку першого типу нежитлових будівель та проведення електроного аукціону.

19. Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Макіївської сільської територіальної громади.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Макіївському ліцею Макіївської сільської ради.