Проекти рішень виконкому від 29 вересня 2023 року

Дата: 25.09.2023 12:00

1. Про заходи щодо забезпечення складання проєкту бюджету Макіївської сільської територіальної громади на 2024 рік.
Проєкт рішення

2. Про Програму висвітлення діяльності Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

3. Про Програму забезпечення проведення мобілізаційних заходів, приписки до призовної дільниці та призову на строкову військову службу у 2024-2025 роках.
Проєкт рішення

4. Про Програму «Поліцейський офіцер громади» на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

5. Про Програму підтримки Збройних сил України на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

6. Про Програму благоустрою населених пунктів Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

7. Про Програму утримання об’єктів та майна комунальної власності Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.
Заходи

8. Про Програму підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Макіївської сільської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

9. Про Програму «Заходи з організації та проведення державних і професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Макіївської сільської ради» на 2024 рік. Проєкт рішення

10. Про доцільність призначення опікуном Руденка Володимира Леонідовича над сином Руденком Володимиром Володимировичем. Проєкт рішення

11. Про надання матеріальної допомоги Діденко Ніні Павлівні, в якої зруйноване та пошкоджене житло, та інші об’єкти нерухомого майна внаслідок військового вторгнення російської федерації на територію України. Проєкт рішення

12. Про організацію роботи щодо встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особам, які потребують постійного догляду. Проєкт рішення

13. Про схвалення Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції гідності та осіб з інвалідністю внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Макіївської сільської ради на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

14. Про схвалення Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

15. Про схвалення Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Макіївської сільської ради на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

16. Про схвалення цільової Програми поховання померлих одиноких, безрідних та невідомих громадян на території Макіївської сільської ради на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

17. Про схвалення Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Макіївської сільської ради на 2024-2025 роки та  Порядку надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян по Макіївській сільській раді на 2024-2025 роки.
Проєкт рішення

18-42. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

43-46. Про надання дозволів на укладання та підписання договору оренди земельних ділянок.

47. Про затвердження проектної документації.
Проєкт рішення

48. Про орієнтовний план роботи виконкому сільської ради на ІV квартал 2023 року.
Проєкт рішення

49. Про затвердження умов передачі об’єкта в оренду на аукціоні (с. Рівчак-Степанівка, вул. Гоголя, 2-Г).

50. Про затвердження умов передачі об’єкта в оренду на аукціоні (с. Степові Хутори, вул. Центральна, 2).

51. Про затвердження умов передачі об’єкта в оренду на аукціоні (с. Степові Хутори, вул. Центральна, 6).

52. Про затвердження умов передачі об’єкта в оренду на аукціоні (с. Коломійцівка, вул. Шкільна, 18-Б).

53. Про затвердження умов передачі об’єкта в оренду на аукціоні (с. Пустотине, вул. Шкільна, 19).

Проєкти рішень про затвердження умов передачі об’єкта в оренду на аукціоні

54. Про комісію щодо втрат сільськогосподарських тварин, бджолосімей, збитків, завданих сільськогосподарській техніці та обладнання.
Проєкт рішення

55. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі.