Тридцять перша позачергова сесія восьмого скликання 12 жовтня 2023 року

Дата: 16.10.2023 10:00

1. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року № 126/22-VIII «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік».
Пояснювальна

2. Про надання дозволу на придбання службового автомобіля.

3. Про передачу в оренду дизельного генератора електроенергії.

4. Про передачу в оренду автоматичного гематологічного аналізатора.

5. Про затвердження детального плану території земельної ділянки Степовохутірського ліцею.

6. Про свідоцтво (сертифікат) на право власності на майновий пай.

7. Про внесення змін до структури і загальної чисельності апарату виконавчого комітету сільської ради.

8. Про внесення змін до структури і загальної чисельності місцевої пожежної команди Макіївської сільської ради.

9. Про затвердження Програми «Заходи з організації та проведення державних і професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Макіївської сільської ради» на 2024-2025 роки.

10. Про затвердження Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції гідності та осіб з інвалідністю внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на території Макіївської територіальної громади на 2024 рік.
Рішення та програма

11. Про затвердження Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2024-2025 роки.
Рішення та програма

12. Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Макіївської сільської ради на 2024-2025 роки.
Рішення та програма

13. Про затвердження цільової Програми поховання померлих одиноких, безрідних та невідомих громадян на території Макіївської сільської ради на 2024-2025 роки.
Рішення та програма

14. Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Макіївської сільської ради на 2024-2025 роки.

15. Інші.