Тридцять друга сесія восьмого скликання 20 листопада 2023 року

Дата: 27.11.2023 20:00

1. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 22 грудня 2022 року "Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2023 рік".

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Макіївської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
Доходи
Видатки
Діаграми

3. Про затвердження Положення про  резервний фонд бюджету Макіївської сільської територіальної громади.

4. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.

5. Про Програму висвітлення діяльності Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.

6. Про затвердження Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів, приписки до призовної дільниці та призову на строкову військову службу у 2024-2025 роках.

7. Про затвердження Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Макіївської сільської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2024-2025 роки.

8. Про Програму підтримки Збройних Сил України на 2024-2025 роки.

9. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» на 2024-2025 роки.

10. Про внесення змін та доповнень до діючих регуляторних актів.
Додаток

11. Про затвердження Програми утримання об’єктів та майна комунальної власності Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.
Заходи

12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр адміністративних послуг Макіївської сільської ради.

13. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.
Рішення та програма
Порядок

14. Про внесення змін до Програми харчування учнів та вихованців в закладах дошкільної та загальної середньої освіти на 2022-2024 роки.

15. Про призупинення роботи І-ІІ молодшої групи ЗДО (ясла-садок) «Казкове сонечко».

16. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гурку Олексію Борисовичу.

17. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кононенко Валентині Володимирівні.

18. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кононенко Валентині Володимирівні.

19. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кондратьєвій Ользі Володимирівні.

20. Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кондратьєвій Ользі Володимирівні.

21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти ДНЗ (ясла-садок) «Казкове-сонечко».

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Коломійцю Івану Андрійовичу.
Рішення по земельних питаннях