Оголошення (надання одноразової матеріальної допомоги)

Дата: 16.01.2024 16:00

Макіївська сільська рада повідомляє, що рішенням тридцять другої сесії восьмого скликання № 311-32/VIII від 20 листопада 2023 року затверджена Програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки (зі змінами). Програма надає можливість отримати одноразову матеріальну допомогу певним категорія громадян, а саме:

• учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації на території України;
  • військовослужбовцям на проведення лікування та реабілітації;
  • членам сімей померлих (загиблих) військовослужбовців;
  • військовослужбовцям ЗСУ;
  • членам сімей безвісти зниклих військових ЗСУ;
  • сім’ям військовослужбовців ЗСУ, у яких на період проходження військової служби народилася дитина.

З переліком документів, які надаються для розгляду питання про виділення матеріальної допомоги, ви можете ознайомитися на офіційному сайті Макіївської сільської територіальної громади.

Велике прохання до жителів нашої громади звертатися за отриманням даної допомоги до Макіївської сільської ради.

Виконком сільської ради.