Про ускладнення гідрологічної обстановки

Дата: 28.01.2024 19:20

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру від 25 січня 2024 року № 39, внаслідок нестійкого температурного режиму, льодових процесів на фоні високої водності річок 25-29 січня поточного року можливі: різкі коливання рівнів води на ділянках р. Дніпра (н.п. Неданчичі – Дніпровське) та Десни (н.п. Морівськ - Літки) з подальшим затопленням територій на заплаві р. Десни біля м. Новгород-Сіверський та с. Морівськ Чернігівського району, порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Корюківському та Ніжинському районах (І рівень небезпеки - жовтий); утримання затоплення заплави і переливу автодороги місцевого значення на р. Снов у Чернігівському районі (І рівень небезпеки - жовтий); перевищення небезпечних відміток порушення транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами річок Сож та Дніпро у Чернігівському районі (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

Ніжинське РУ ГУ ДСНС

України у Чернігівській області,