Рішення виконкому від 23 січня 2024 року

Дата: 29.01.2024 10:00

1. Про звіт про виконання бюджету Макіївської сільської територіальної громади за 12 місяців 2023 року.
Проект рішення сесії
Пояснююча
Видатки
Доходи

2. Про внесення змін до бюджету Макіївської сільської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2550400000)
Рішення внесення змін

3. Про Програму організації громадських робіт на території Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.

4.  Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Макіївської сільської територіальної громади на 2024 рік.
Перелік

5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 209 від 30 жовтня 2023 року «Про встановлення тарифу на теплову енергію КП «Носівські теплові мережі» для потреб бюджетних установ та інших споживачів».

6. Про потребу у фахівцях з фаховою передвищею освітою педагогічних спеціальностей для закладів загальної середньої освіти Макіївської сільської ради.

7. Про підсумки обстеження зелених насаджень на території с. Макіївка, вул. Вознесінська (Вознесенська), 24.
8. Про підсумки обстеження зелених насаджень на території с. Макіївка, вул. Вознесінська та Михайла Стратилата.

9. Про внесення змін до Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, на 2024-2025 роки.

10. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав.

11. Про надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцю Батечку Сергію Миколайовичу.

12. Про надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцю Дудці Дмитру Васильовичу.

13. Про надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцю ЗСУ Петрику Роману Валерійовичу.

14. Про надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцю ЗСУ Могильному Олександру Сергійовичу.

15. Про надання соціальної послуги догляд вдома Картамишевій Олені Григорівні.

16-31. Про розгляд заяв, щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів .

32. Інші.