Тридцять четверта сесія восьмого скликання від 25 січня 2024р

Дата: 30.01.2024 12:00

1. Звіт в .о. сільського голови про діяльність виконавчих органів Макіївської сільської ради за 2023 рік.

2. Про звіт про виконання бюджету Макіївської сільської територіальної громади за 12 місяців 2023 року.
Пояснююча
Доходи
Видатки

3. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 327-33/VIII «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2024 рік».

4. Про Програму організації  громадських робіт на території Макіївської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.

5. Про внесення змін до Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, на 2024-2025 роки.

6. Про затвердження Положення про пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення місцевої пожежної охорони та затвердження його структури і чисельності.

7. Про орієнтовний план роботи сільської ради на 2024 рік.
Додаток

8. Про прийняття у комунальну власність пожежного автомобіля.

9. Про виведення з експлуатації недіючих худобомогильників.
Додаток

10. Про перейменування, приведення у відповідність до правил українського правопису вулиць та провулків на території с. Софіївка.

11. Про внесення змін до структури і загальної чисельності апарату виконавчого комітету сільської ради.
Додаток

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Харченко Ніні Федорівні (земельна частка пай) 4,34 га.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Гах Любові Миколаївні (земельна частка пай) 4,34 га.

14. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки Кохановському Федору Івановичу  (присадибна ділянка) 0.60 га.

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового  призначення земельної ділянки  Станкевич Ганні Іванівні (присадибна ділянка)  0,2500 га.

16. Про затвердження  технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем»

17. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

18. Інші.