Тридцять шоста сесія восьмого скликання 28 березня 2024 року

Дата: 18.03.2024 10:00

1. Про Програму фінансової підтримки діяльності 17 ДПРП (м. Носівка) 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2024 рік. Проект рішення Програма

2. Про затвердження Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів, приписки до призовної дільниці та призову на строкову військову службу у 2024-2025 роках. Проект рішення Програма

3. Про внесення змін до рішення сесії № 327-33/VIII від 15 грудня 2023 року «Про бюджет Макіївської сільської територіальної громади на 2024 рік». Проект рішення Пояснювальна записка Додаток 1 Додаток 2 Додаток 3 Додаток 4 Додаток 5 Додаток 6 Додаток 7

4. Про внесення змін до рішення Макіївської сільської ради.

5. Про внесення змін до рішення Макіївської сільської ради.

Проекти рішень

6. Про надання дозволу на розроблення проектної документації. Проект рішення

7. Про Програму соціально-економічного розвитку та відбудови Макіївської сільської територіальної громади на 2024 рік. Проект рішення Програма

8. Про Програму розроблення містобудівної документації для населених пунктів Макіївської сільської територіальної громади. Проект рішення

9. Про затвердження розміру кошторисної заробітної  плати, який враховується при визначені вартості будівництва. Проект рішення

10. Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання від 26 лютого 2021 р. «Про затвердження Програми «Цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту території Макіївської сільської ради на 2021-2025 рр.» Проект рішення Додаток

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Рей Олені Іванівні земельна частка (пай).

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Зайцю Миколі Сергійовичу земельна частка (пай).

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки  Василенку Євгенію Михайловичу с. Рівчак-Степанівка, площею 0,3148 га.

14. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Островецькому Миколі Віталійовичу земельна частка (пай).

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд Глибчак Олександру Іановичу с. Софіївка 0,2500 га.

16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки ЗДО (ясла-садок) «Казкове сонечко» с. Степові Хутори.

17. Про внесенсення змін до договору оренди землі № 44 від 11.02.2004 року. АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Проекти рішень по земельних питаннях

18. Інші питання.